Ε.Ν.Π. - Α.Ε.Κ. 0-1

ΑΥΓΟΥΣΤΗ Σταθερός, μαχητικός, παθιασμένος όπως πάντα.
ΡΕΪ Εξαιρετικός. Καθάρισε πολλές φάσεις και ήταν ανίκητος.
ΝΙΚΟΛΑΟΥ Έκανε πολύ καλό παιχνίδι. Έτρεχε συνέχεια, μάρκαρε, ακόμα έβγαζε την ομάδα μπροστά.
ΑΝΤΟΡΝΟ Περίμενα ότι θα έβαζε γκολ απέναντι στην παλιά του ομάδα και μάλιστα σε ένα γήπεδο που το ξέρει. Αν και δεν σκόραρε έφτιαξε 1-2 ευκαιρίες.
ΡΑΖΙΤΣ Είχε διάθεση όμως κάποια σφυρίγματα του διαιτητή τον έκαναν να παίζει δίχως ψυχραιμία.
ΤΙΝΙΝΙΟ Τα τελευταία παιχνίδια ανεβαίνει συνεχώς. Από τους διακριθέντες.
ΚΑΣΙΟ Στο πρώτο ημίχρονο ήταν λίγο εκτός ρυθμού, όμως στην επανάληψη ανέβηκε αισθητά.
ΠΕΡΓΚΛ Αν και μόλις ήρθε παρεξηγήθηκε από τους οπαδούς κατέφερε να πίνουν όλοι νερό στο όνομά του. Μεγάλος παίκτης!
ΚΥΡΙΑΚΟΥ Λίρα εκατό! Το μέλλον της ΑΕΚ. Τα δίνει όλα και αρπάζει όλες τις ευκαιρίες από τα μαλλιά.
ΚΙΝΓΚΣΛΕΪ Φάνηκε κουρασμένος και δίχως φαντασία. Ελπίζω ότι στον αγώνα με τον ΑΠΟΕΛ θα επανέλθει δριμύτερος.
ΠΑΠΟΕ Πολύτιμο εργαλείο. Αλάνθαστος, ήρεμος, κύριος!
ΠΑΪΒΑ Αν και ζεσταινόταν από το πρώτο ημίχρονο μπήκε ως αλλαγή στα τελευταία 5 λεπτά! Πιστεύω πως αυτός ο παίκτης δικαιούται περισσότερο χρόνο συμμετοχής.
ΧΡΙΣΤΟΥ Δικαίωσε τον προπονητή που τον χρησιμοποίησε. Καθάρισε αρκετές φάσεις παίζοντας πολύ δυνατά και έξυπνα.
ΚΑΤΣΗΣ Έπαιξε ελάχιστο. Σίγουρα θα του δοθούν κι άλλες ευκαιρίες να ξεδιπλώσει το ταλέντο του.